Haber

Açık yolda gelin ve damadın etrafında sürüklenen sürücü kameralara yansıdı

Açık yolda gelin ve damadın etrafında sürüklenen sürücü kameralara yansıdı

Trafiğe açılan yolda herkesin canını hiçe sayan sürücünün gelin ve damadın etrafından sürüklendiği anlar kayıtlara geçti.

AKSARAY – Aksaray’da trafiğe açık alanda yol ortasında duran gelin ve damadın etrafında savrulan sürücü cep telefonu kamerasına yansıdı. Kendisini telefon kamerasıyla kayıt altına alan sürücü, görüntünün altına da imza atarak, “Hayırlı olsun abi” notuyla sosyal medyada paylaştı.

Olay, dün akşam Hacılarharmanı Mahallesi Otogar Kavşağı’nda meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, lüks aracıyla arkadaşının düğün konvoyuna katılan CO(26), konvoydaki düğün aracını durdurarak gelin ve damadı aşağıya indirdi. Gelin ve damadı kavşağın ortasına bırakan gelin ve damat, CO isimli trafik çetesine meydanı terk etti. Onlarca kişinin hayatını göz ardı etmesi bir yana, araçlarla ilgilenmeyen CO isimli sürücü, trafikte seyir halindeyken, lüks aracıyla gelin ve damadın etrafından dolaşmaya başladı. Drift yaptığı esnada çevrede toplanan arkadaşları ona alkışlarla destek olurken, tüm bu yaşananlar an be an cep telefonu kamerasına yansıdı. Bilhassa kendi muzipliğini cep telefonu kamerasıyla kaydeden sürücü, görüntü altına imza atarak, “Hayırlı olsun abi” notuyla da manzarayı sosyal medyada paylaştı. Trafikte seyreden diğer araç sürücüleri ise gitmek için druidin yolda sürüklenmesini beklemek zorunda kaldı. Sürücülerden bazıları magandaya aldırış etmeden yollarına devam ettiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu