Haber

AHBAP Derneği tarafından yaptırılan Uluçınar İlkokulu ve Ortaokulu’nun yeni binası açıldı

Arsuz Belediye Başkanı Asaf İnanç, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat depremlerinde yıkılan Uluçınar İlk ve Ortaokulunun yeni binasının açılışına katıldı. AHBAP Derneği tarafından yaptırılan binanın açılışına sanatçı Haluk Levent de katıldı.

6 Şubat depremlerinden en çok etkilenen Hatay’ın Arsuz ilçesinde bulunan Uluçınar İlk ve Ortaokulunun yeni binasının açılışı; Vali Mülkiye Müfettişi Mehmet Emin Bilmez, Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar, Arsuz Belediye Başkanı Asaf İnanç, İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Öztürk, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yanmaz, AHBAP Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Levent, öğrenciler ve veliler katıldı.

Okulun ilçeye hayırlı olmasını dileyen Önder İnanç, şunları söyledi:

“Yaşadığımız büyük depremler evlerimizi, işyerlerimizi, canlarımızı, sevdiklerimizi elimizden aldı. Bunlardan biri de çocuklarımızın eğitim merkezleri olan okullarımız. 2011’de yıkılan Uluçınar Mahallesi’ndeki ilk ve orta okulumuz. Deprem, Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Haluk Levent’in olduğu AHBAP Derneği tarafından yeniden yönetildi, “Daha önce temasa geçtik ve ilçemize çadır, erzak ve çeşitli yardımlarda bulundu. AHBAP Yönetim Kurulu’na, sevgili Haluk Levent’e ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”

baglar-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu