Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş oy kullandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş oy kullandı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Seçimi için oy kullanacağı Bahçelievler Kudret Saraçoğlu İmam Hatip Ortaokulu’na geldi. Kurtulmuş, Bahçelievler Belediye Başkanı Hakan Bahadır tarafından karşılandı. Serbest daha sonra oyunu 3041 numaralı sandıkta kullandı.

“TEK HAKİM TEK HAKİM VAR”

Maçın ardından okul bahçesinde açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “Gerçekten sevindiğimiz bir tablo. Her ilçeden aynı haber hızla geliyor. Sandıklar inanılmaz dolu. Vatandaşlarımız” günün ilk saatlerinden itibaren oylarını vermeye geldiler ve devam ediyorlar.Türkiye Demokrasisi en çok maaşı ödenen demokrasilerden biridir.Milletimiz sandığa ve milli iradeye her zaman sahip çıkar.Bizim sandığımız ülkelere göre milletimiz her zaman sandığa ve milli iradeye sahip çıkar. Dünyanın en gelişmiş demokrasileri yüzde 50 katılım olduğu zaman büyük başarı gördüklerini biliyoruz.Bu seçimde yüzde 90’a varacak gibi görünüyor.Katılım olacak.Biz bundan çok memnunuz.Sadece seçim var. Demokraside tek yargıç tek yargıç. Milletin ta kendisidir. Sandıkta konuşulanları dinler belirler” dedi.

“ÜLKEMİZE GÜZEL OLUN”

Kurtulmuş, “İnşallah bu seçim bir günlüğüne panayır gibi geçer. Oyların sayılması sırasında her sandıktan sorumlu taraflar vardır. Kendisine başarılar diliyoruz. Harekete geçeceğimiz bir seçim olacak. büyük adımlarla ilerliyoruz. Sonuçlar şimdiden tüm ülkemiz için iyi oldu” dedi.

– İstanbulhaber-derecik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu