Haber

AK Parti Karabük’te Belediye Başkan Adayını Açıkladı

AK Parti, Karabük’te 31 Mart yerel seçimleri öncesinde belediye başkan adayını Özkan Çetinkaya olarak belirledi.

Daha önce AK Parti Karabük Gençlik Kolları Başkanlığı, Belediye Meclis üyeliği ve son olarak AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanlığı görevlerinde bulunan 36 yaşındaki Özkan Çetinkaya, 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’nin Karabük Belediye Başkan adayı oldu.

18 Ocak Perşembe günü Ankara’da yapılacak toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kamuoyuna duyurulacak olan Özkan Çetinkaya, ilk duygularını İl Binasında gazetecilerle paylaştı.

Sürecin şehrimize hayırlı olmasını temenni eden Çetinkaya, “Bu süreçte birlik ve beraberliği sağlayan, tesis eden, bizlere her zaman kalite ve ivme katan, hizmetkârı olan aday adaylarımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Partimizin 12 yıllık parti tecrübesi var. Biz adaylarımızla her zaman birlik olduk, birlik içindeyiz. Bundan sonra da bu değerli büyüklerimizle daima istişare ve birlik içinde kalacağımıza söz veriyorum. Sürecin ilerlemesini temenni ediyoruz. Hepimize ve şehrimize hayırlı olsun. Heyecanlıyız, heyecanlı, dinamik bir partiyiz. Hizmete aşık bir partiyiz. Bunun heyecanını bugün burada görüyoruz. Umarım süreç güzel olur. 31 Mart’ta Karabük’ümüz için” dedi.

AK Parti Karabük İl Başkanı Ferhat Tuz ise, “Yol haritamızı çok önceden planlamıştık. Bugün alacağımız yönetim kurulu kararlarının teşkilatımıza, partimize ve Karabük halkına hayırlı olmasını diliyorum. Çalışmalarımıza başlayacağız. Cumhurbaşkanımızın yarın vereceği startla hızlı bir şekilde.”

Çetinkaya, açıklamalarının ardından tebrikleri kabul etti. – KARABÜK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu