Yaşam

Aldatma 12. Bölüm İzle Ekranı: Aldatma Son Bölüm Tek Parça Full İzle

ATV ekranlarında büyük ilgiyle takip edilen dizi dün akşam yeni bölümüyle ekranlara geldi. Başrollerini Vahide Perçin, Ercan Kesal ve Mustafa Uğurlu’nun paylaştığı dizi hayranları tarafından heyecanla izleniyor. Aldatma son bölümünü kaçıranlar veya Aldatma son bölümünü tekrar izlemek isteyenler için; Hile Bölüm 12, tek modül tam görüntüleme ekranıdır.

ATV ekranlarının sevilen dizisi Aldatmaca dün akşam yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Son bölümde yaşananlar büyük ilgiyle takip edildi.

Aldatma Son Bölümde Neler Oldu?

Oylum’un yalanlarını öğrenen Güzide büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Uzun zamandır başına gelenlerin öfkesiyle Oylum’a sert bir tepki gösterir. Oylum, gerçeği itiraf edemeyen Yeşim’e daha da kızar. Yeşim’e ders verme planları yapan Oylum, yakınlarını bile şaşırtır. Ozan bu süreçte hem annesine hem de abisine destek olur. Tolga ile orta oldukça yeterli. Ozan, Oylum’u evlatlıktan reddeden annesi onunla birlikte gerçeği öğrenince başına geleceklerden korkmaktadır. Tarık, Yeşim’in gerçek yüzünü görür ve artık tahammül edemediği bir noktaya gelir. Güzide’nin hamleleri Tarık’ı telaşa düşürür çünkü söylediği sözler sadece ikinci ailesiyle sınırlı değildir.

Hile 12. Bölüm İzle Ekranı

Deception’ın son bölümüne buradan ulaşabilirsiniz.

ÖLÜM SON BÖLÜM TEK BÖLÜM TAM İZLE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu