Haber

Antalya Büyükşehir hasta ve yakınlarını evlerinde hissettiriyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Muratpaşa Mahallesi ve Alanya Mahallesi’nde yer alan Hasta ve Hasta Yakınları Toplum Tesisi, 2022 yılında 1810 vatandaşa 27.980 geceleme sağladı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Muratpaşa İlçesi Altındağ Mahallesi ile Alanya ALKU Eğitim ve Araştırma Hastanesi genelinde hizmet veren Hasta ve Hasta Yakınları Toplum Tesisi, 2022 yılında 1810 hasta ve yakınını ağırladı. Dışarıdan gelen vatandaşlara ücretsiz konaklama hizmeti veren tesisler 2022 yılında ilçe veya şehir merkezinden uzak mahallelerden tedavi için gelen, sağlığına kavuşmak isteyen hasta ve beraberindeki yakınlarının ikinci evi haline geldi. otel konforunda hizmet verilmiş olup, toplam 27.980 geceleme sağlanmıştır. Tesislerden son 4 yılda toplam 5 bin 175 vatandaş yararlanırken, 81 bin 80 geceleme yapıldı.

HASTA VE YAKINLARI ÇOK MEMNUN

Antalya’nın hem kırsal mahallelerinden hem de yurdun farklı illerinden gelen vatandaşlar, konaklamanın yanı sıra kahvaltı ve akşam yemeği, çamaşırhane, internet ve hemşire hizmetlerinin de verildiği tesislerden oldukça memnun. Hastanelere ulaşımın kolay olduğu tesislerin temizliğinden ve konforundan memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar, kendileri için büyük kolaylık olan bu hizmeti sağlayan Muhittin Böcek Önder’e teşekkür etti.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

haber-cine.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu