Haber

Bayrampaşa Belediyesi temizlik ekibi ve araçları deprem bölgesinde

Türkiye’yi etkisi altına alan sarsıntıların ardından tüm imkanlarını seferber eden Bayrampaşa Belediyesi, şimdi de bölgeye temizlik grubu ve araçlarını gönderdi. Paklık grubunu uğurlayan Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Yakın tarihimizde eşi benzeri olmayan bir felaket yaşadık.

Millet olarak bir araya geldik ve yaralarımızı sarmak için tek yürek olduk. Bayrampaşa Belediyesi olarak tüm imkanlarımızı seferber ettik.”

6 Şubat’ta Türkiye’nin 10 ilinde büyük yıkıma neden olan Kahramanmaraş, Pazarcık ve Elbistan depremlerinin ardından tüm imkanlarını seferber eden Bayrampaşa Belediyesi şimdi de bölgeye temizlik grubu ve araçlarını gönderdi. Hatay ve Kahramanmaraş’ta temizlik çalışmalarında ekipler görev alacak. AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte temiz gruba veda eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Yakın tarihimizde eşi benzeri olmayan bir felaket yaşadık. Millet olarak bir araya geldik ve yaralarımızı sarmak için tek yürek olduk.

Bayrampaşa Belediyesi olarak tüm imkanlarımızı seferber ettik. Şimdi temizlik araçlarımızı ve ekibimizi bölgeye gönderdik. Allah milletimize bir daha böyle büyük felaketler yaşatmasın” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu