Haber

Elektrikli ve hibrit sürüş heyecanı Bridgestone desteğiyle başlıyor

4. Elektrikli ve Hibrit Araçlar Sürüş Haftası, Türkiye lastik sektörünün mobilite lideri Brisa’nın lider markası Bridgestone’un ana sponsorluğunda 9-10 Eylül tarihleri ​​arasında İstanbul Yenikapı’da başlıyor. Hibrit, plug-in hibrit, elektrikli otomobiller ve şarj istasyonlarının tanıtılacağı iki gün sürecek etkinlikte şube profesyonelleri ve tüketiciler bir araya geliyor. Brisa, standında Bridgestone ve Otopratik markalarıyla mobilite deneyimi sunuyor.

Mobilite alanında değişen müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ürün ve hizmetleri bir araya getiren, Türkiye lastik bölümünün mobilite lideri Brisa’nın lider markası.   Bridgestone, elektrikli ve hibrit araç tutkunlarının yeni deneyimlerinden yararlanıyor. Elektrikli Hibrit Otomobil Dergisi ve Türkiye Elektrikli ve Hibrit Araçlar Derneği (TEHAD) tarafından düzenlenen, otomotiv tutkunlarının merakla beklediği 4. Elektrikli ve Hibrit Araçlar Sürüş Haftası, 9-10 Eylül tarihleri ​​arasında İstanbul Yenikapı’da başlıyor. Bridgestone ana sponsorluğunda.

Brisa, mobilite dönüşümü kapsamında etkinlik ziyaretçilerine araç kullanıcılarına sunduğu hizmetleri deneyimleme fırsatı sunuyor. Ziyaretçiler, elektrikli araçlara uyumlu Enliten teknolojisiyle özel olarak geliştirilen Bridgestone Turanza6’dan, Brisa’nın “Mobilite Merkezi” olarak konumlandırdığı hızlı bakım servis zinciri Otopratik’in hizmetlerine kadar tüm mobilite deneyimini stantta deneyimleyebilecek. E-şarj istasyonları.

 

Ürün ve hizmetlerimizle elektrikli araç dönüşümüne hazırız

Brisa Pazarlama ve Uluslararası Pazarlar Genel Müdür Yardımcısı Cihan Hoş, “Otomotiv sektörü tüm dünyada önemli bir mobilite dönüşümü içerisinde. Elektrifikasyon bu dönüşümün en büyük adımlarından biri. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de elektrikli araçların kullanımı artıyor. Pazarın gelişimini desteklemek ve araç sürücülerinin bu talebine cevap verebilmek amacıyla yeni teknolojilerle ürün geliştirme yatırımlarımıza devam ediyoruz. Bridgestone’un Enliten teknolojisiyle geliştirilen Bridgestone Turanza6 lastiklerimiz, düşük yuvarlanma direnci ve yakıt ekonomisiyle üstün bir sürüş deneyimi sunuyor. Öte yandan kendimizi sadece lastik üreticisi olarak değil, lastiğin ötesinde hizmetler sunan bir mobilite şirketi olarak konumlandırıyoruz. Bu kapsamda araçların tüm servis ihtiyaçlarını tek noktadan karşılayan Otopratik hızlı bakım servis mağazalarımızı “Hareket Merkezleri”ne dönüştürdük. Bu sayede hibrit ve elektrikli araçların hem şarj hem de servis ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. E-charge iş birliğiyle Otopratik mağazalarımızda 39 noktada hızlı araç şarj istasyonları sunuyoruz. Yıl sonuna kadar 70 puana ulaşmayı hedefliyoruz. Ayrıca servis teknisyenlerimizin hibrit ve elektrikli araçlar konusundaki yetkinliklerini geliştirmeye yönelik eğitimler veriyoruz ve bu alanda Türkiye’de bu eğitimleri başlatan ilk firmayız. Tüm çalışmalarımızla Elektrikli ve Hibrit Araçlar Sürüş Haftası’nın sponsorluğunu üstlenmekten büyük mutluluk duyuyoruz. Tüm etkinlik ziyaretçilerini standımızda sunacağımız mobilite dünyamızı deneyimlemeye davet ediyoruz.”

Bridgestone sponsorluğunda gerçekleştirilen 4. Elektrikli ve Hibrit Sürüş Haftası kapsamındaki tüm etkinlikler halka açık ve ücretsizdir. Katılımcılar kayıtlarını etkinlik alanından ya da Elektriksuruşaftasi.com adresinden yapabilirler.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

meric-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu