Haber

Erdoğan: Bu CHP LGBT’dir, İYİ Parti LGBT’dir, HDP LGBT’dir…

Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim çalışmaları kapsamında Bursa Gemlik’te halka seslendi. Erdoğan, gençler bakın evliliğe karşı durmak yok. Bakmayın bu LGBT-I’lere. Bu CHP LGBT’dir, İYİ Parti LGBT’dir, HDP LGBT’dir. Evelallah, Cumhur İttifakı mübarek ailesiyle bu yolda yürüyor” dedi.

Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“Daha önce bazı esnaflarımıza vergi muafiyeti vermiştik. Ürettiği eserleri evlerde ve bazı platformlarda satanları muaf tutup, sonunu 320 bin liradan 700 bin liraya çıkardık.

Berber, terzi, bakkal, kasap, taksici gibi esnaflarımızdan gelir vergisi almayarak dünyada benzeri olmayan bir düzenleme yaptık. Şu anda 837 bin esnafımız hem gelir vergisi muafiyetinden yararlanıyor hem de KDV ödemiyor. Bu yıl görgü kurallarını yeniden düzenledik. Gerçek edep benimsemesi gereken esnafımızın kolay yöntemden faydalanmasını sağlıyoruz. 80 bin çarşı esnafımızın menfaatlerini bu istisna uygulamasına dahil ediyoruz.

Şehir içi taksi, minibüs, minibüs, midibüs, otobüs, çekici işleten, TIR ile ticari yük taşıyan esnafımız araçlarını yenilerken ÖTV ödemeyecek. Yeni Meclis açıldığında ilk düzenleme bu olacak.”

Evliliğe teşvik kredisi vereceklerini söyleyen Erdoğan, “Gençler evliliğe karşı durmak yok. Bakmayın bu LGBT-İ’lere. Bu CHP LGBT’dir, İYİ Parti LGBT’dir, HDP LGBT’dir. Evelallah Halk’ın. İttifak, kutsal ailesiyle bu yolda yürüyor.” söz konusu. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu