Teknoloji

Euphoria TV’nin 25 yaşındaki yıldızı Angus Cloud evinde ölü bulundu.

25 yaşındaki oyuncu, son dönemin en bilinen dizilerinden biri olan Euphoria’da “Fezco” karakterini canlandırıyor. Angus Bulutu , hayatını kaybetti. Euphoria ile dünya çapında üne kavuşan oyuncunun vefatı ailesi tarafından duyuruldu.

Angus Cloud’un ölüm nedeni henüz açıklanmadı. Geçen hafta babasını kaybeden Bulut, ailesinin ifadesine göre, ” zihinsel problemlerle uğraşıyordu ”. Bulut’un evinde ölüm olduğu paylaşıldı.

Yüksek dozda ilaç şüphesi:

TMZ, aileye yakın kaynakların, Angus’un babasının ölümünün ardından intihara meyilli olarak şiddetli bir şekilde boğulduğunu söylediğini iddia etti. Habere göre Oakland polisi ve itfaiyeye yerel saatle 11:30’da Angus’un annesi hakkında bilgi verildi. Acil telefonalınmış.

Anne telefonda oğlunun yüksek dozda ilaç almış olabileceğini ve nabzının atmadığını belirtti. Yetkililer Angus’un ölüm sebebini söylüyor Henüz belirlenmediaçıkladı ve soruşturma başlattı.

Angus Cloud’un ölümü üzerine Euphoria dizisinin yayıncısı HBO’dan bir açıklama geldi. Şirket, ” Angus Cloud’un vefatını büyük bir üzüntü ile öğrenmiş bulunuyoruz. Çok yetenekli bir oyuncuydu ve hem HBO’nun hem de Euphoria ailesinin sevilen bir üyesiydi.” o paylaştı.

kursunluhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu