Yaşam

FORCAPIL ANTİ OLUĞU SPREY ZOMBİ HÜCRELERİYLE SAVAŞIR

Saç dökülmesi, Covid 19’dan bu yana dünyanın genel sorunlarından biri olmuştur. Bunun nedeni ise artık canlı olmayan ancak vücuttan ve saçtan ayrılamayan zombi hücrelerinin çoğalmasına neden olmasıdır. Doğal gerginlik, yetersiz ya da sağlıksız beslenme, kireçli sular ve güneş saç problemlerini üst düzeye taşır.

Forcapil Anti Chute Sprey, kafa derisini yeniden yapılandıran ve güçlendiren ve en önemlisi zombi hücrelerle savaşan bir bileşen içerir.

Peki zombi hücreleri aslında ne anlama geliyor? Arkopharma Türkiye Sağlık Danışmanı Levent Gök açıklıyor; “Yaşlanan hücrelerin bir diğer adı da zombi hücreleridir. Bu hücreler bölünmeyi durdurur ama asla ölmezler. Zombi hücrelerinin sayısı az ise herhangi bir sorun yaratmaz. Ancak yaşlandıkça bağışıklık sistemi zombi hücrelerini temizleme yeteneğini kaybeder. Bu olduğunda, hiçbir işe yaramazlar ve yalnızca boşa gitmeye başlarlar. Ayrıca zombi hücreleri biriktikçe etraflarına toksik etkileri olan iltihaplı kimyasallar salmaya başlarlar ve yakındaki tüm sağlıklı hücreleri etkilerler.”

Zombi hücreler eğer çok fazla birikirlerse sadece cilt yaşlanmasını arttırmakla kalmaz, aynı zamanda saçlarımızı da dökerek çeşitli hastalıklara katkıda bulunurlar. Bu konuda devam eden birçok araştırma var.

Forcapil Anti Chute Sprey, kullanıldığı ilk aydan itibaren saç derisini güzelleştirdiği klinik olarak kanıtlanmış bir üründür. Bu yüksek konsantre formül 5 bitki özü (Bambu, Isırgan Otu, Darı, Ginkgo, Atkuyruğu), Amino Asit, B5, B6 Vitaminleri, Biotin, Çinko ve Hyaluronik Asit içerir.

Fiyat: 620 TL.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu