Haber

İrem Derici: Atakan’ın fetişi yok

Aşk hayatıyla gündemden düşmeyen ünlü müzisyen İrem Derici, yaklaşık 3 aydır aşık olduğu Atakan Işıktutan hakkında samimi açıklamalarda bulundu.

İrem Derici, ilişkisinin çok hoş olduğunu söyledi. “Aşk Beni Yarattı”söz konusu.

İşte Derici’nin açıklamalarından orta başlıklar:

Derici, kız arkadaşının kendisine “Benim için şarkı yazar mısın aşkım?” “Sana kötü bir haberim var dedim. 11 yıldır kendi şarkılarımı yazmadım. Böyle bir yeteneğim olsa ona ‘Samanyolu’ yazardım…”söz konusu.

sosyal medyada “2 aylığına gidiyorlar”Söyleyenlere rağmen ayrılmayacağını belirten İrem Derici, farklı açıklamalar yapmaya devam etti.

“Atakan’ın fetişi yok”

“Allah nazarlardan saklasın” dedi ve aralarında bir tartışma olduğunu ancak yarım saat içinde hallettiklerini söyledi. müzisyen gülüyor “Farklı alışkanlıkları var. Bazen şaka yapmak için gelip kulağımı kokluyor. Kulak fetişi var diye haberler var ama Atakan’ın fetişi yok.söz konusu.

Haziran ayında sevgilisi Atakan Işıktutan ile Bodrum’a tatile gideceğini söyleyen İrem Derici “Keşke selülitlerimi almasaydın ama geçmiş yıllardan selülitlerim var zaten. Sosyal medya fotoğraflarına photoshop yapıyoruz. Böyle bir nimet sunuldu, elbette kullanıyoruz. Hırsızlık ve estetik günah değildir. Yapıyoruz ve yapacağız” söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu