Yaşam

İrem Derici hayalini şöyle anlattı: İnsanlar ev ve konak hayal ediyor…

DUVA Bayrampaşa Ora Arena’da düzenlenen festivalde R – İrem Derici sahne aldı. Müzisyen, 9 Şubat’ta çıkacak ‘Delil’ şarkısını ilk kez seslendirdi.

‘ARTIK HERKES PAVION OYUNCUSU OLDU’

‘Delil’ bölümünü anlatan müzisyen, “40 yaşıma girmeden üç yıl önceki klipte yıkılmıştım. Oturduğunuz yerden klibi alın… Sudaydım. İki yıldır hastaydım.” Derici, “İki yıl önce ‘İnci Taneleri’ dizisi nedeniyle gece kulübünde ‘Alev Alev’ şarkısına klip çektiğim için yıkılmıştım. Artık herkes kulübün taraftarı oldu. Zam geldi, o açıdan memnun değilim. Ankara ve İzmir’e gittiğimde köşke gidiyorum. Köşk eğlencesini çok seviyorum… Yılmaz Erdoğan’a çok teşekkür ediyorum. Hazar Ergüçlü’nün dansı muhteşem. O tuhaf bir kadın. Ne kadar sakin olduğuna bakmayın, o da deli. İlk bölümü yemek yerken izledim. “Konuk oyuncu olarak yer almak istiyorum” dedi.

‘İREM BİZİ PAVYONA GÖTÜRÜN’

“İnci Taneleri” dizisinde yer alan “Gemileri Yakarım” adlı eserinin popülerliğine değinen Derici, “Herkes söylerken repertuvarıma dahil etmek istemedim.” Sanatçı, konserinde “İrem, bizi köşke götür” pankartlarıyla ilgili, “5 bin kişiyi alamam. Bütün birikimim gitti. ‘Random’ şarkısında 4 kişiydik. Köşk, Mustafa Ceceli hemen kaçtı. Diğer ‘Random’ grubundan Kurtuluş Kuş ve Burak Bulut’la ‘Random Köşk’ hayalim vardı ama kaldı. “İnsanlar ev, köşk hayal ediyor ama bizim için açılması çok güzel. bir köşk” diye şaka yaptı.

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu