Haber

Karşıyaka şampiyon olacak hoca arıyor

Bu dönem teknik direktör konusunda karamsarlık yaşayan Karşıyaka, Erman Güracar ile yollarını ayırmak ve takımı şampiyon yapacak tecrübeli bir teknik adamla anlaşmak istiyor.

Geçen sezon teknik direktör istikrarında sorun yaşayan Karşıyaka, lige Erman Güracar ile başladı. İşler yolunda gitmeyince Güracar’la yollarını ayıran İzmir temsilcisi, takımın başına Selahaddin Dinçel’i getirdi. Dinçel ile de istenilen sonuçlar alınamayınca yeşil-kırmızılı yönetim tekrar devreye girerek Selahaddin Dinçel’den ayrılarak tekrar kadro başına Erman Güracar’ı getirdi. Karşıyaka yönetimi, 48 yaşındaki teknik direktör Güracar’ın ikinci döneminde aldığı başarısız sonuçlar ve play-off çizgisinin dışında kalması üzerine Güracar ile yollarını ayırdı. Yönetim, Kaf-Kaf’ı şampiyon yapabilecek tecrübeli bir teknik adamla anlaşmak istiyor.

Karşıyaka Başkanı Turgay Büyükkarcı’nın gönlündeki ismin 2018’de Erzurumspor, 2019’da Gaziantep FK ve 2020’de Hatayspor ile alt liglerde şampiyonluk yaşayan Mehmet Altıparmak olduğu öğrenildi. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu