Haber

Kuzey Deniz Saha Komutanı Bartın Valisini ziyaret etti

Kuzey Deniz Saha Komutanı Tuğamiral Rafet Oktar, Bartın Valisi Nurtaç Arslan’ı ziyaret etti.

Valilik Şeref Defterini imzaladıktan sonra makamında misafirlerle sohbet eden Arslan, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Oktar’a yeni görevinde başarılar diledi.

Ziyarette Karadeniz Bölge Komutanı Tuğamiral Niyazi Uğur ile Bartın Deniz ve Garnizon Komutanı Kıdemli Albay Erkan Şahin de hazır bulundu.

Bartın Belediyesi’nden bakım ve onarım çalışması

Bartın Belediyesi, hasar gören yol ve kaldırımlarda bakım ve onarım çalışması gerçekleştirdi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Sanayi Sitesi ve Cumhuriyet Mahallesi Eski Hastane Caddesi’nde sıcak asfalt, Aladağ Mahallesi’nde kaldırım, Çaydüzü ve Orduyeri mahallelerinde ise beton parke bakım onarım çalışması yaptı.

Bartın Belediye Başkanı Hüseyin Fahri Fırıncıoğlu, kentte düzenli ve konforlu bir trafik akışını sağlamayı hedeflediklerini vurguladı.

Ekiplerin bakım onarım çalışmalarını sürdürdüğünü belirten Fırıncıoğlu, “Halkımızın sorunsuz ulaşımını sağlamak için çaba harcıyoruz. Bu kapsamda 4 ayrı noktada çalışma gerçekleştirdik. Hasarlı noktalar düzeltildi. Yapılan çalışmalarla sona erdi. İhtiyaç duyulan tüm noktalarda bakım ve onarım çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” bilgisini paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu