Ekonomi

Menemen Belediyesi Agroexpo’ya katılacak

Menemen Belediyesi, 30 Ocak’ta kapılarını açacak olan Türkiye’nin en büyük uluslararası tarım ve hayvancılık fuarlarından biri olan Agroexpo’ya bu yıl da katılacak. Menemen’in tarımsal değerlerini her alanda tanıtmaya devam edeceklerini belirten Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, “İlçemizde tarım sektöründeki tüm sivil toplum kuruluşlarını da yer alacağımız standımıza herkesi bekliyoruz.”

Menemen Belediyesi, tarım ve tarım ürünleri bölümündeki yeniliklerin desteklenmesi amacıyla 30 Ocak – 3 Şubat 2024 tarihleri ​​arasında düzenlenecek olan Agroexpo 19. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’na katılacak.

Çömlek ustaları iş başında

Menemen Belediyesi, ilçenin tarım ürünlerini tanıtacağı stand B Salonu 4080’de açılacak. Standda Menemen Belediyesi’nin yanı sıra; Menemen Ticaret Odası, Menemen Ziraat Odası, Menemen Tarımsal Kalkınma Kooperatifi kentin tarımsal zenginliğini öne çıkaracak. Ayrıca Menemen Çömlekçilik Derneği de fuar boyunca misafirlerine çömlek gösterisi sunacak.

Fuarda kuracakları stant hakkında bilgi veren Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, “Tarım fuarı, bölgede tarım sektörünü canlandırmayı hedefleyen bir platform olarak dikkat çekiyor. Menemen Belediyesi olarak yerel ekonomiye destek olmayı hedefliyoruz” dedi. ve bu tür etkinliklere katılarak tarım sektöründeki paydaşlar arasındaki iş birliğini artırmayı hedefliyoruz.Agroexpo 19. Uluslararası Tarım, Hayvancılık ve Tavukçuluk Fuarı’ndaki standımızda konuklarımıza bir kez daha tarımsal zenginliklerimizi anlatacağız. hayata geçirdiğimiz değerli projelerimiz. Geçtiğimiz yılda olduğu gibi standımızda Menemen Ticaret Odası, Menemen Ziraat Odası ve Menemen Tarım Kooperatifimiz de yer alacak. Hayata geçirdiğimiz değerli projelerimizi her zaman tanıtma fırsatı bulacağız. Tarım kenti Menemen’imizde de uygulamaya devam edecek.Menemen Çömlekçiler Derneğimiz, fuar süresince Menemen Belediyesi standına gelen misafirlerine çömlekçilik gösterisi sunacak. Standımızı ziyaret eden misafirlerimize belediye çalışanlarımız da ikramlarda bulunacaktır. İlçemizin tanıtımına önemli katkı sağlayacağına inandığım fuarın başarılı geçmesini diliyorum. “Tüm misafirlerimizi Menemen standımıza bekliyorum” dedi. – İZMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu