Haber

MHP Rize İl Başkanı Alkan: “Sokakta ‘Mhp’ye Verdiğin Oyun Buraya Gidiyor’ Diyen Kim Geçmişine Baksın”

GENÇAĞA KARAFAZLI

MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan, milletvekili adayları tanıtım toplantısında; “Bugün Rize sokaklarında birisi,’ Milliyetçi Hareket Partisi ‘Verdiğin her oy falancaya gidiyor, falancaya yapma’ diye sohbetleri var. Kime, sokakta; ‘ Milliyetçi Hareket Partisi ‘Oy ne veriyorsa buraya gidiyor’ diyorsa geçmişine baksın. ya babası FETÖ’cü, ya eşi FETÖ’cü. Bu sokakta ya Devlet Bahçeli’nin ya da Recep Tayyip Erdoğan’ın düşmanıdırlar” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın memleketi Rize’de AKP; Milletvekili adayı olarak Harun Mertoğlu ve Yılmaz Katmer’in yanı sıra mevcut milletvekili Muhammed Avcı’yı gösterdi. MHP ise listelere Recep Bakırcı, Remzi Kutanoğlu ve Yunus Emre Öztürk’ün isimlerini yazdı.

MHP, dün Rize Kültür Merkezi’nde milletvekili adaylarını tanıtma toplantısı yaptı. MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan tanıtım toplantısında şunları söyledi:

“Bugün Rize sokaklarında birisi,’ Milliyetçi Hareket Partisi ‘Verdiğin her oy falancaya gidiyor, falancaya yapma’ diye sohbetleri var. Adaylarıma hiçbir aday hakkında bir şey söylememeleri gerektiğini söyledim. Kime, sokakta; ‘ Milliyetçi Hareket Partisi ‘Oy ne veriyorsa buraya gidiyor’ diyorsa geçmişine baksın. ya babası FETÖ’cü, ya eşi FETÖ’cü. Bu sokakta ya Devlet Bahçeli’nin ya da Recep Tayyip Erdoğan’ın düşmanıdırlar. Rizeli kim derse yüz yüze olmaz. Biz aslanlar gibi gezerken onlar Rizeli’nin önünden kaçmak zorunda kalıyor. seninle konuşuyorum Milliyetçi Hareket Partisi milletvekilleri; 5 yıl sonra birebir sorunlarla sizleri yarı yolda bırakmayacağız. Bu milletvekilleri sokaklarda aslanlar gibi gezecek. Reis Alpaslan Türkeş’in sözleri yere düşmesin diye hepinizden söz istiyorum.”

Kaynak: ANKA / Yerel

haber-savsat.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Ankara nakliyat
Başa dön tuşu