Haber

Nurseli İdiz’in “Laik kesim ayrımcılığa başladı” Sözleri Sosyal Medyada Tepkilere Neden Oldu

Ünlü oyuncu Nurseli İdiz, Sabah Gazetesi’ne verdiği röportajla yeniden gündem oldu. Ayrılığı laik kesimin başlattığını söyleyen İdiz’in sosyal medyada tepki toplayan açıklamaları şöyle ?

Nurseli İdiz yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Daha önce de “Erzincan’dan Nişantaşı’na taksiyle gittim” açıklaması çok konuşulmuştu.

İdiz’in örtülü oyuncularla ilgili görüşü de son yıllarda tartışma yaratmıştı. O sözler şöyleydi: “Başörtülü bir oyuncu, gerektiğinde başörtüsünden çıkıp başka bir rol üstlenebilmelidir. Oyunculuk bunu gerektirir. Fahişeyi oynayabilirsin, hafızı oynayabilirsin…”

Ünlü oyuncu bu kez Sabah Gazetesi Yazarı Tuba Kalçık ile yaptığı röportajla gündemde.

Kalcık: “Türkiye’de bir ayrılık tartışması var. Bu konuya nasıl bakıyorsunuz?” Nurseli İdiz’in soruya yanıtı şöyle oldu:

“Hayatımda doğru hissetmediğim şeyi açıkça söylüyorum. Şimdi bu iktidar kaç yıldır iş başında, toplumu böldüğünden şikayet eden laik kesim ayrımcılığı başlattı.

Nurseli İdiz’in “Sosyal medya ortamını nasıl buluyorsunuz? Eleştirileriniz var mı?” Sorunun cevabı şu şekilde ?

Her dakika çıplak kadın görmek canımı yakıyor. Sadece sosyal medyada değil, sokakta da… Şimdi külot ve sütyenle geziyorlar. Türkiye muhafazakarlaşıyor deniyor ama öyle bir şey yok. ‘Hayır İran konusunda olacağız, Afganistan konusunda olacağız’ diyenler var ama bu gerçeği yansıtmıyor.

Nurseli İdiz’in bu sözleri sosyal medyada çeşitli yansımalara neden oldu.

haber-safranbolu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu