Haber

Ordu’daki Türkiye’nin 128. Millet Bahçesi’nin Yıkım Çalışmaları Sürüyor

Türkiye’nin 128. Millet Bahçesi’nin yapılacağı 19 Eylül Stadyumu’ndaki yıkım çalışmaları yüzde 90 oranında tamamlanırken, moloz kaldırma çalışmaları devam ediyor.

Ordu, millet bahçesi olan iller arasına katılırken, Türkiye’nin 128. millet bahçesi için çalışmalar sürüyor. 16 Mayıs’ta çalışmaların başladığı bölgede yıkım çalışmaları yüzde 90 oranında tamamlanırken, moloz kaldırma işlemleri devam ediyor. Yıl sonuna kadar hizmete açılması planlanan Ordu Millet Bahçesi’nde çeşitli sosyal alanların olacağı belirtildi.

“Böyle bir alana ihtiyacımız vardı”

Ordu Millet Bahçesi’nin kent merkezi için gerekli olduğunu ve insanların burada rahat nefes alabildiklerini belirten vatandaşlar, “Bu statta birçok maça geldik ve Orduspor’a çok destek olduk. Buranın bir millet bahçesi olduğu için çok mutluyuz. Oradayız.” şehir merkezinde ailenin gidebileceği yer azdı vatandaş için güzel bir yer olacağını düşünüyoruz çalışmalar da hızla ilerliyor buraları bu hale getirmek kolay değil hızlı yol alındı ve alan şu anda açıldı. İnşallah her ilde bu tür alanlar artar, inşallah yeşil alanlar burada da olur. Kısa sürer inşallah. Zamanında tamamlanacak” dedi. – ORDU

yenisarbademli-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu