Teknoloji

PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi Yayınlandı

KRAFTON, Inc., hem Dereceli Moda bir seri önemli yenilik getiren hem de yayınladığı Geliştirici Mektubu’nda detayları açıklanan HMS Dengelemesi’ni içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi’ni yayınladı. Bu değişiklikler, oyunculara daha yarışçı ve gelişmiş bir Savaş Alanı sunarak oyun deneyimini iyileştirmeyi amaçlıyor.

PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 ÖNEMLİ GÜNCELLEMELER GETİRİYOR

  • Yenilenmiş Sıralama Puanı (RP) Sistemi: RP sistemi, şahsi oyuncu performansını daha iyi aksettirecek şekilde yenilendi ve ilerlemeyi daha zorlu ve ödüllendirici hâle getirdi.
  • Kademe Koruma: Oyuncuların kademeleri artık yeni bir kademeye eriştikten hemen sonra düşmeyecek. Bu da yeni kademeye uyum sağlamaları ve mevcut kademelerini korumaları için bir tampon vazife görecek.
  • Sezon Ödülleri Güncellemesi: Oyuncuları daha üst kademelere yükselmeye ve yüksek başarılarını sürdürmeye teşvik edecek birbirinden cazip sezon ödülleri yolda.

HMS Dengelemesi ve Diğer Silah Güncellemeleri: 

  • Silah Dengeleme: Aralarında AUG, Dragunov ve HMS’lerin de bulunduğu farklı tür silahlar, daha dengeli bir savaş deneyimi sağlayacak ve farklı oyun tarzları ile stratejilere hitap edecek şekilde düzenlendi.
  • Geri Tepme ve Kullanım İyileştirmeleri: Silah geri tepmeleri ve kullanımının daha seri ve duyarlı bir atış deneyimi sunacak şekilde iyileştirmesinin peşi sıra çatışmalar sırasındaki genel his ve kontrol artırıldı.

almus-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu