Teknoloji

PUBG MOBILE, profesyonel esporcu olmak isteyenleri Infinix sponsorluğunda Yükselen Yıldızlar Turnuvası 2.sezonuna bekliyor

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası olan Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nın 2.sezonunu duyurdu. Birinci dönemde olduğu üzere Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nın 2.sezonu da profesyonel arenaya adım atmak isteyen amatör oyuncular için kıymetli bir kapıyı aralayacak.

Her oyuncunun katılabileceği ve arkadaşlarıyla PUBG MOBILE oynayarak yeteneklerini gösterebileceği Yükselen Yıldızlar Turnuvası 2. dönemi tüm oyunculara espor kadroları tarafından keşfedilme fırsatı sunuyor.

Turnuva müracaatları 12 Kasım – 2 Aralık tarihleri ortasında pubgmturkiye websitesi üzerinden alınacak.

Toplam ödül havuzu 500.000 TL

Turnuvaya kayıt olan oyun severler, dört büyük yayıncının 2 – 2 olarak ayrılacağı iki farklı yayıncı liginden oluşacak eleme evresinde çaba edecekler. 5 – 16 Aralık tarihleri ortasında elemelerinin yapılacağı Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nın 2.sezon finalleri ise özel izleme aktiflikleri ile birlikte 17 – 18 Aralık tarihlerinde gerçekleşecek.

Turnuvayı birinci dört sırada tamamlayan ekipler PMNC turnuvasında oynamaya hak kazanacaklar. Topluluk turnuvası kazananlarının birinci sefer ulusal şampiyona PMNC’ye bağlandığı bu turnuva, profesyonel espor arenasında yer almak isteyen oyunculara büyük bir fırsat sunuyor. PMNC (PUBG MOBILE National Championship), daha sonraki basamak PUBG MOBILE Pro League’de (PMPL Türkiye) yer alacak sekiz grubun belirleneceği profesyonel bir turnuva olacak.

Küresel taşınabilir teknoloji üreticisi Infinix’in ana sponsorluğunda düzenlenen turnuvada, kahraman olarak yer alan ünlü isimler ise Barış G, BARBAR, Mezarcı ve Egoist Pati olacak.

Infinix Note 12 serisi ile PUBG MOBILE’da sorunsuz performans

Güçlü, şık ve uygun fiyatlı akıllı telefonlarıyla tanınan Infinix, 2022 PMNC Türkiye etkinliğinin yanı sıra PUBG MOBILE tarafından düzenlenen Türkiye’nin en büyük topluluk turnuvası olan Yükselen Yıldızlar Turnuvası 2. Dönemi’ne yeni oyuncu telefonu NOTE 12 serisi ile ana sponsor oldu.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu