Ekonomi

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası İl Genel Meclis Başkanı’na teşekkür ziyaretinde bulundu

Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Cengiz Ünal, İdare Meclisi Başkanı Ali Sami Acar ve İdare Meclisi Başkan Yardımcısı Erol Altuntepe, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan TSO Meclis Başkanı Cengiz Ünal, Karabük İl Müdürlüğü ile proje ortağı oldukları Lavanta Kokulu Safran Bahçesi Projesinde yaklaşık 50 dönüm arazi üzerinde lavanta ve safranı buluşturarak çok güzel bir projeye imza attıklarını belirtti. Tarım ve Orman Müdürlüğü.

Proje kapsamında çok amaçlı bir bina inşa ettiklerini belirten Ünal, “Bu projenin amacı, Safranbolu’da yeteri kadar hasadı yapılamayan orijinal Safranbolu safranının üretim kapasitesini artırmak ve Safranbolu’ya gelen turistler daha fazla vakit geçiriyor “İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Şerafettin Kelleci’nin huzurunda İl Özel İdaresine şükranlarımızı sunuyoruz.”

Projedeki eksiklikler için destek istediklerini ifade eden Ünal, “Bu proje hepimizin projesidir, Safranbolu’muzu ileriye taşıyacak her türlü projede birlikte hareket etmekten mutluluk duyacağız. Ben de isterim.” proje kapsamında özveriyle çalışan Karabük İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne teşekkür ederim.”

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen teşekkür ederek şu ifadeleri kullandı: “Safranbolu’da çok güzel bir proje yapılıyor, bu projeye elimizden gelen desteği veriyoruz ve destek olmaktan mutluluk duyacağız. Bu proje için Safranbolu Ticaret ve Sanayi Odası’na teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” – KARABÜK

haber-toprakkale.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu