Haber

Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi

Hentbolda Bayanlar Muhteşem Ligi’nde yer alan Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş, kahvaltıda basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mülayim Kuru, bir kafede düzenlenen etkinlikte sezona güzel bir şekilde başlamak istediklerini söyledi.

Takımdan 4 futbolcunun A Milli Takım’a, 1 futbolcunun U17 Milli Takımı’na ve 1 futbolcunun da Genç Plaj Milli Takımı’na davet edildiğini kaydeden Kuru, ülke hentboluna katkı sağlamak için daha çok çalışacaklarını söyledi.

Yeni transferlerle takımı güçlendirdiklerini kaydeden Kuru, “Geçen seneyi geride bıraktık. Bu sene yaptığımız yeni transferlerle ligi zirvede tamamlamak istiyoruz. Lige devam etmek için sizleri maçlarımıza bekliyoruz. Tüm maçlarımızda omuz omuza mutlu olmak, heyecanlanmak ve varlığınızla tüm maçlardan galip çıkmak için.” konuştu.

Bu yıl iç saha maçları Marmaraereğlisi ilçesinde oynanacak. sporSalonda oynayacaklarını ifade eden Kuru, herkesten destek beklediklerini ifade etti.

Daha sonra söz alan Tekirdağ Gençlik ve Spor Direktörü Ahmet Üzgün, Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif A.Ş’nin son derece değerli bir kulüp olduğunu söyledi.

Konuşmaların ardından oyuncu kadrosu basın mensuplarına tanıtıldı.

agacoren-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu