Haber

Ayvalık Belediye Başkanı Polislerle Buluştu

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde Belediye Başkanı Mesut Ergin, polis teşkilatının 197. kuruluş yıldönümü nedeniyle Ayvalık Belediyesi zabıta memurlarıyla bir araya geldi.

Polis Haftasını işçileriyle birlikte kutlayan Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, polis ekiplerine 7 gün 24 saat özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Başkan Ergin, Ayvalık Belediyesi Zabıta Müdürlüğü bünyesindeki ekiplerin ilçe halkı için gece gündüz çalıştığını hatırlatarak tüm çalışanları tebrik etti.

Polis gücü; Toplumun huzurunun yanı sıra günlük yaşamdaki ihtiyaçlarının, geleceğe inancının, kent içi dayanışmanın, birbirine saygının, sevginin ve bu saygının sürdürülebilir bir şekilde sürdürülmesinin en değerli güvencesi olduğunu vurgulayan Prof. Mesut Ergin, “Polis teşkilatımız, yerel yönetimlerin topluma yansıyan yüzüdür. Ayvalık’ımızın refahıdır. Huzuru için gecesini gündüzünü bir araya getiren polis teşkilatımızın kuruluşunun 197. yılı kutlu olsun” dedi. ve huzur.

Ayvalık Belediyesi’ne ait Nejat Uygur Sahnesi’nde gerçekleşen toplantıda Belediye Meclis Üyesi Merih Arslan da Önder Ergin’i yalnız bırakmadı. – BALIKESİR

habersoke.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır Ankara nakliyat
Başa dön tuşu