Haber

Bakımsız hali gündem oldu: Billur Kalkavan’ın Mezarı Onarıldı

Kanser nedeniyle hayatını kaybeden ünlü oyuncu Billur Kalkavan’ın mezar taşının kırılması son günlerde çok konuşulurken, Kalkavan’ın hayat arkadaşı Buğra Bahadırlı da eleştiri oklarının hedefi oldu. Bahadırlı, yansımaların ardından yaptığı açıklamada, yeni mezar siparişinin verildiğini duyurdu.

Billur Kalkavan, Zincirlikuyu Mezarlığı’ndaki aile mezarlığına defnedildi.

Sosyal medyada yayınlanan bir videoda ünlü oyuncunun mezarının kırılıp bakımsız kalması hayranlarını üzdü.

Mezarlıktan gelen görüntüler sonucunda Kalkavan’ın hayat arkadaşı Buğra Bahadırlı’ya tepkiler arttı.

Bahadırlı kendisine gelen eleştirilere yanıt verdi. ‘Bana büyük bir haksızlık yapıldı. Bilmeden eleştiriyorlar. Hatta hakaretler vardı. Kişilik haklarıma yapılan saldırı nedeniyle hepsi hakkında yasal hakkımı kullanacağım.’dedi .

Bahadırlı, yeni türbe siparişinin verildiğini duyurdu.

Ben Billur’un resmi karısı değilim. Bu yüzden yasal olarak mezar yapma hakkım yok. Mezar bir aile mezarıdır. Billur’un ailesinin üyeleri de orada yatıyor. Kırık mezar taşı, eski. Yeni değil… Türbede çökme olduğu için kırılmış. Yasal olarak hakkım yok ama tabii ki ailesiyle görüştük ve yeni bir mezar taşı için ortak karar aldık. Bayram öncesi siparişi verdik. Bunlar iki günde olmuyor. İzin süreci, yani yenisinin yapım aşaması belli bir zaman alıyor. Tadilattan geçeceği için kuru çiçeklerin yerine yeni çiçek dikmedik. Durum bundan ibaret. Billur’a olan sevgimi ve onun anısına duyduğum saygıyı kimse sorgulamasın.’

Tadilat çalışmaları tamamlandı.

Tadilat çalışmalarının kolay olmadığını ve izin sürecinin uzun sürdüğünü belirten Bahadırlı’nın açıklamalarının ardından Billur Kalkavan’ın mezarının tadilat çalışmalarında sona gelindi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu