Haber

Gomis’ten Okan Buruk’a jet yanıtı: Hakkımda duyduklarıma çok şaşırdım

galatasaray Teknik Direktör Okan Buruk’un Karagümrük ile oynanan maçın ardından yaptığı “Gomis, sezonun geri kalanında Galatasaray formasını giymek istemediğini söyledi” açıklaması gündemi salladı. Bafetimbi Gomis, hakkında konuşulanlara ilk kez yanıt verdi. Tecrübeli futbolcu, sosyal medya hesabından bir açıklama paylaştı.

“PEK ÇOK İDDİA DUYDUM, ÇOK ŞAŞIRDIM”

Gomis yaptığı açıklamada, “Maçtan sonra kendi adıma birçok iddia duydum, oldukça şaşırdım. Sahada olmadığım için bu akşamki sonuçtan sorumlu olamam. Birçok maçta olduğu gibi takım kazandı.” ve bensiz çok iyi gitti… Sırt ağrılarım var, gerçek bu, gerisi “Soyunma odası konuşmaları da onları dile getirme yeri değil. Burası onların ya da medyanın yeri değil. Çünkü GALATASARAY’a ve takım arkadaşlarıma büyük saygım var. Takımın odaklanması gereken bir şampiyonası ve kalan maçları var. Ben ya da başka biri olamaz.”

OKAN BURUK NE DEDİ?

İşte Okan Buruk’un Gomis ile ilgili açıklaması: Forvet seçeneklerimizden biri de Gomis’ti. Perşembe günü antrenmandan önce bana geldi ve artık oynamak istemediğini söyledi. Ardından Galatasaray formasını giyip oynamak istemediğini söyledi. Ben de çok şaşırdım. Onu sevdiğim için duygusal bir niyet olduğunu ve takımın ve taraftarların ona muhtaç olduğunu bildiğimi hatırlatmak istedim. Ona ihtiyacımız olduğunu hatırlattım, söyledim. Bunun onun için bir gurur meselesi olduğu konusunda bana güvence verdi. Ancak değerli olan Galatasaray taraftarlarıdır, biz onlar için çalışıyoruz. Saha içinde ve dışında değerli katkılar sağlayan Gomis’in olayı benim için de sürpriz oldu. Liderimiz onunla en son görüştü. Dün sırt ağrısı nedeniyle antrenmana gitmedi. Bundan sonraki kararı idare belirleyecek. Çok çaba sarf ettik ama artık oynamayacağını ve bunu değiştirmeyeceğini söyledi.

haberbirecik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu