Haber

İSTANBUL’DA KAÇAK GÖÇMENLERE YÖNELİK OPERASYON

BAĞCILAR ve Bahçelievler’de önceden belirlenen adreslerde, kaçak göçmenlere yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda çok sayıda göçmen yakalandı.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Göçmen Kaçakçılığı ile Gayret ve Hudut Kapıları Şube Müdürlüğü grupları, göçmen kaçakçılığı yaptığı belirlenen cürüm örgütlerine yönelik çalışmalar kapsamında, kaçak göçmenlerin barındırıldığı ‘Şok evi’ olarak bilinen adreslere operasyon gerçekleştirdi. Operasyona polis helikopteri ve özel harekat polisleri de dayanak verdi. Bağcılar Yıldıztepe Mahallesi 510 Sokak’ta bulunan binaya girmek üzere olan ekipler, 2 kaçak göçmenin daireden çıkarak uzaklaştığını fark etti. Ekipler, 2 yabancı uyruklu kişiyi bina içerisinde yakalayarak gözaltına aldı. Yapılan operasyonda çok sayıda kaçak göçmen gözaltına alındı. Yakalanan göçmenler sağlık kontrolünden geçirildikten sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Yapılan süreçlerin akabinde göçmenlerin, hudut dışı edileceği bildirildi.

Görüntü dökümü:

—————Aktüel-Binaya giriş anı-Kaçmaya çalışan 2 yabancı uyruklunun yakalanması-Polis koçbaşıyla kapıyı kırarken-Dairenin içinden görüntüler-Yakalanan yabancı uyruklular-Polis grupları arama yaparken-Polis takımları kimlik sorgulaması yaparken

-Genel ve öteki detaylar

– İstanbul

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu