Haber

Minik öğrencilerden Özdoğan’a ziyaret

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Etkinlik kapsamında Kayseri’nin Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan’ı ziyaret ederek belediye çalışmaları hakkında bilgi alan minik öğrenciler, yaptıkları fotoğraf çalışmalarını Lider Özdoğan’a hediye etti.

Okul Müdürü Ayşe Sirkeci ve sınıf öğretmenleri ile Hacılar Belediyesi’ni ziyaret eden minik öğrenciler, Lider Özdoğan ile önce belediye meclis salonundaki bir merkeze geldi. Miniklerin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Lider Özdoğan, çocukların sorularını yanıtlayarak belediye birimleri hakkında bilgi verdi.

Belediye başkanının ne iş yaptığı, nasıl çalıştığıyla ilgili öğrencilerin sorularını yanıtlayan Önder Özdoğan, “Yol, su, elektrik, park gibi faaliyetlerle ilgileniyor. Belediye başkanları her zaman ihtiyaç sahiplerinin yanındadır. Güzel ülkemiz için daha iyi şeyler yapmak için gece gündüz çalışıyoruz ve çalışmalarımıza devam ediyoruz.” söz konusu. Minik öğrencilerle sohbetin ardından öğrencilere tavsiyelerde bulunan Lider Özdoğan, ardından belediye birimlerini göstererek öğrencilere çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu