Teknoloji

The Elder Scrolls V: Skyrim İçin Fan Yapımı Dinozor Modu Yayınlandı

 
Mod geliştiricisi ‘Birbwalker21’, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu The Elder Scrolls V: Skyrim için yeni bir mod yayınladı. Yayınlanan yeni mod, oyunda birkaç dinozor barındırıyor ve onların etrafta dolaşmasına izin veriyor.
 
Sağa sola koşan dinozorlar
 
 
 
Geliştirici Birbwalker21, son birkaç yıldır Skyrim ve Skyrim Special Edition için tarih öncesi bir içerik serisi üzerinde çalışıyor. Bu içerik serisinde çeşitli modlar vardır. Bu kapsamda mod geliştiricisi daha önce oyuna Tyrannosaurids, Spinosaurids, Ceratopsids ve Dimorphodons gibi çeşitli dinozorları eklemişti. Ancak birkaç mod oyuncular tarafından beğenilmedi.
 
Yeni çıkan dinozor modu, Raptor tipi dinozoru oyuna dahil ediyor. Bu dinozorlar sadece haritada yer almıyor, aynı zamanda çevre ile etkileşime girerek potansiyel avlarını yakalamaya ve yakalamaya çalışıyor. Bu bize daha doğal bir görüntü aktarıyor.
 
Daha fazla ayrıntıya inecek olursak, yeni mod oyuna üç tür Raptor getiriyor. Bunların ortasında Orman, Alp (yüksek sıradağları temsil eden) ve çayır tipi Yırtıcılar bulunur. Modu indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
 
– Raptors (Tarih Öncesi İçerik Serisi) SE
 
oynanış videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu