Yaşam

Yalıçapkını’nda Seyran ve Ferit’in yatak sahnesi olay yarattı! Sadece internet üzerinden yayınlanan video milyonlar tarafından izlendi.

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Şerif Sezer, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Hayran Kansu, Ersin Arıcı ve Beril Pozam’ın rol aldığı Yalıçapkını dizisi dün akşam 34. bölümüyle ekrana geldi. Abisi Fuat’ın ölümüyle yıkılan Ferit, severek boşandığı eski eşi Seyran ile romantik bir gece geçirdi.

SEYRAN VE FERİT BİR ARADA OLDU

Fuat’ın ölümü başta Ferit olmak üzere herkesi derinden etkiledi. Saffet Ağa ve ailesi başta olmak üzere herkes taziye için bir araya geldi. Fuat’ın ölümüyle yıkılan Ferit, cenazede Tarık’ı görünce çılgına döndü. Öte yandan Seyran, Ferit’ten ayrılmamaya kararlı olunca gece yarısı balkondan odasına girdi. Aşkla boşanmak zorunda kalan Ferit ve Seyran gece birlikteydi.

İNTERNET SİTESİNDE ÖZEL YAYINLANAN YATAK SAHNESİ

Ferit ve Seyran’ın yatak sahnesinin bir bölümü televizyonda, daha uzun versiyonu ise YouTube’a özel olarak yayınlandı. Ferit ve Seyran’ın ortasındaki cüretkar yatak sahnesi kısa sürede sosyal medyada gündem olurken, görüntü 8 saatte 2.2 milyondan fazla görüntülendi.

FERİT’E TEHDİT BİLDİRİMİ VERDİ

Gülgün ise Orhan’a olan öfkesini yenemez. Ferit, Fuat’ın mezarını ziyaret ettiğinde bir tehdit mesajı aldı. Halis Ağa, Hattuç üzerine ördüğü surları uzun zaman sonra yıktı. Kazım ise Suna ile yaptığı evlilik planını uygulamaya koyar ve Seyran’ı Gaziantep’e götürmeye karar verir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu