İş

Yerli şirketler grubu bilişim çözümlerini yurt dışına taşıyacak

Entegre BT hizmetleri sunan Rasyotek Şirketler Grubu, yeni ürün ve hizmetler geliştirmeye devam ederken, yeni yatırımlarıyla küresel pazarlara açılacağını duyurdu.

Yönetim Kurulu Başkanı Haldun Pak, “’Teknolojik insan’ mottosuyla bilişim, sağlık, eğitim, bilişim alanlarında her sektörden ve büyüklükten binlerce işletmeye tek merkezden hizmet veriyoruz. 2015 yılından bu yana üretim ve e-ticaret. Türkiye’nin önde gelen 500 firması arasında 150 kuruluş ve 40 farklı holding için referans projeler hazırlıyoruz. Ülkemizde yakaladığımız bu başarı ivmesini 2024 yılında yeni yatırımlar ve işbirlikleriyle artırmayı planlıyoruz. “Bu doğrultuda uluslararası arenada Türkiye’nin yenilikçi, esnek ve pratik bilişim yetkinliklerini buluşturmayı hedefliyoruz” dedi.

‘TASARRUF VE DOĞRUDAN KÂR YOLUYLA İŞ DÜNYASINA 50 MİLYAR TL TASARRUF KAZANDIRDIK’

2024 yılının küresel ekonomi açısından farklı dinamikleri beraberinde getireceğini, şirketlerin bilişim ve dijitalleşmeye olan ihtiyaçlarının artacağını söyleyen Pak, şöyle devam etti: “Dünya çapında ekonomik ve politik dalgalanmalar, şirketlerin her anlamda çevik ve karlı bir yapı kurmasını gerektiriyor. Türkiye’nin ilk bilişim holdingi olma yolunda emin adımlarla ilerlerken, hizmet ve çözümlerimizle yerel iş dünyasına tasarruf ve doğrudan fayda ile 50 milyar TL kazandırdık. “Artık bu yerel ve ulusal başarı öyküsünü küresel sahneye taşımanın zamanı geldi.”

Pak, konuşmasını şöyle sürdürdü: “Bilgi teknolojileri altyapısından aldığımız otomasyon ve dijitalleşme fırsatlarıyla tüm hizmet başlıklarımızı zenginleştirmeye odaklandık. Geçtiğimiz 10 yılda 12 dijital analiz, 3 sağlık bilişimi uygulaması, 2 endüstriyel bilgisayar geliştirdik. donanım aygıtları Bir kişinin bir günde yaptığı iş, bilgisayar tarafından saniyeler içinde tamamlanır.” “Gelecekte kullanılabilecek bir modele dönüştürdük. Bu yetkinlik, uzman ve güvenilir bir hizmet sağlayıcı olarak kendimizi konumlandırmamızın ve büyümemizin yolunu açtı.” (EKONOMİK HİZMET)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiyenin En iyi Hizmeti Sunan Hizmet Ofisi Firmaları Bulmak ücretsiz ve kolaydır
Başa dön tuşu